Zarząd Powiatu Konińskiego rozstrzygnął otwarte konkursy ofert

Zarząd Powiatu Konińskiego 18 grudnia 2014 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej ogłoszony 13 listopada 2014 r.

Na powierzenie realizacji zadania w dziedzinie pomocy społecznej będącego przedmiotem otwartego konkursu ofert ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Konińskiego 13 listopada 2014 r. przeznacza się dotację w łącznej kwocie 745.680 zł dla:
  • Fundacji Mielnica na „Prowadzenie środowiskowego domu samopomocy typu B dla 35 osób upośledzonych umysłowo – Środowiskowy Dom Samopomocy im. Doktora Piotra Janaszka Fundacja Mielnica – kontynuacja działalności” kwotę 401.520 zł,
  • Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość”  na „Prowadzenie środowiskowego domu samopomocy typu B dla 30 osób z zaburzeniami psychicznymi z terenu powiatu konińskiego” kwotę 344.160 zł.

Zarząd Powiatu Konińskiego 18 grudnia 2014 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu turystyki i krajoznawstwa ogłoszony 13 listopada 2014 r.

Na wsparcie realizacji zadania w zakresie turystyki i krajoznawstwa, będącego przedmiotem otwartego konkursu ofert ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Konińskiego w dniu 13 listopada 2014 r. przeznacza się w 2015 roku dotację w kwocie 60.000 zł dla Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w Koninie na zadanie polegające na „Prowadzeniu centrum informacji turystycznej dla powiatu konińskiego w latach  2015 – 2018”.