Spotkania informacyjne PIFE w Kazimierzu Biskupim i Koninie

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na spotkania 11 grudnia 2014 r. na Mobilny Punkt Funduszy Europejskich do Kazimierza Biskupiego i 12 grudnia 2014 r. na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców do Konina.

W czwartek 11 grudnia o 10.00 Mobilny Punkt odbędzie się w Urzędzie Gminy w Kazimierzu Biskupim, Plac Wolności 1.

Podczas dyżuru dowiesz się:
Czy Twój pomysł ma szansę na dofinansowanie z UE?
Jakie rodzaje wsparcia oferują fundusze?
Jak rozliczyć otrzymane środki?

Następnego dnia, 12 grudnia o 10.00 odbędzie się spotkanie informacyjne „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020”, które zorganizowane zostanie w Konińskiej Izbie Gospodarczej, ul. Zakładowa 11, w sali konferencyjnej PIFE.

Program spotkania
Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres mail: joanna.rudyj@kig.konin.pl, bądź telefonicznie (63) 246 88 12.
Mobilny PIFE 11 grudnia 2014 r.
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców 12 grudnia 2014 r.