Skocz do zawartości

Grudzień

Aktualności

Historyczne zwycięstwo Powiatu Konińskiego

Powiat Koniński sięgnął po najwyższe miejsce na podium w XVI edycji Współzawodnictwa Sportowo-Turystycznego Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka.
 
Udział zawodników z powiatu konińskiego w ponad 20 różnych imprezach sportowo-turystycznych, a także bardzo dobre przygotowanie i zacięta rywalizacja, przyczyniły się do zdobycia Pucharu Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Powiat Koniński pokonał 27 reprezentacji z całej Wielkopolski.
 
Puchar wywalczony w całorocznym współzawodnictwie sportowo-turystycznym powiatów województwa wielkopolskiego z rąk Tadeusza Tomaszewskiego – przewodniczącego Wielkopolskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Poznaniu odebrał Stanisław Bielik – starosta koniński. Uroczystość odbyła się 8 grudnia w Klubie Sportowym SOBIESKI Poznań.
 
Podczas uroczystości wręczenia pucharów swoje umiejętności zaprezentowali w pokazowych walkach zawodnicy sumo i zapaśnicy, natomiast kolarze przedstawili możliwości treningu halowego.
Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego z rąk Tadeusza Tomaszewskiego –  przewodniczącego Wielk
Laureaci XVI edycji Współzawodnictwa Sportowo-Turystycznego Powiatów Województwa Wielkopolskiego
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting