Finał XIV edycji Powiatowego Konkursu Ochrony Środowiska

W najbliższą sobotę 19 uczniów z powiatu konińskiego przystąpi do Finału Powiatowego Konkursu Ochrony Środowiska.

Laureaci eliminacji szkolnych z 10 gimnazjów i 3 szkół ponadgimnazjalnych rywalizować będą o zwycięstwo w XIV edycji Konkursu, organizowanego przez konińskie Starostwo w ramach realizacji zadań z zakresu edukacji ekologicznej.

Konkurs odbędzie się 6 grudnia w Starostwie Powiatowym w Koninie. Zmagania finalistów rozpocznie test pisemny o godz. 9.00.

Program Finału XIV edycji Powiatowego Konkursu Ochrony Środowiska:
8.00 – 8.45 – Otwarcie drzwi, wpisywanie  na listy uczestników, rozdanie numerków przejście do sali nr 252 (I piętro) Starostwa Powiatowego w Koninie;
8.45 – 9.00 – Rozpoczęcie XIV Edycji Powiatowego Konkursu Ochrony Środowiska
9.00 – 9.15 – Etap pisemny (sala 252)
9.20 – 10.30 – Praca Komisji Konkursowej (sprawdzanie testów, ewentualnie przeprowadzenie dogrywki testowej – p.268)
9.45 – 10.30 – Projekcja filmu pt. „Skrzydlaci sprzymierzeńcy lasu” (sala 252)