Wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw

Otworzyłeś własną firmę? Potrzebujesz kapitału na inwestycje ? Chciałbyś skorzystać z dotacji unijnych ale nie wiesz gdzie i jak to zrobić? Skorzystaj z dotacji dla mikroprzedsiębiorstw.

5 czerwca ruszył konkurs dla miroprzedsiębiorstw które działają na rynku krócej niż 2 lata. Bezzwrotne dotacje na projekty inwestycyjne będą udzielane w kwocie od 9 000,00 zł do 200 000,00 zł .

Dofinansowanie przekazywane jest w formie refundacji poniesionych kosztów z możliwością wzięcia zaliczki na realizację części przedsięwzięcia.

Zastanawiasz się jak to zrobić?
Wszystkiego dowiesz się odwiedzając Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.
Starostwo Powiatowe w Koninie, pokój 456, III piętro, tel. 63/240 32 76 lub elektronicznie konin.wrpo@wielkopolskie.pl, konin.fe@wielkopolskie.pl