Skocz do zawartości

Czerwiec

Aktualności

V Spływ Kajakowy

Amatorów kajakarstwa zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w V. Spływie kajakowym „Szlakiem śluz Wielkiej Pętli Wielkopolski”, który odbędzie się 12 lipca 2014 r.
 
Już po raz piąty wodniacy spotykają się na największej w tej części Wielkopolski imprezie. Spływ kajakowy „Szlakiem śluz Wielkiej Pętli Wielkopolski” w tym roku rozpocznie się przy promie Biechowy w miejscowości Piersk (gm. Krzymów), powiedzie Wartą przez śluzy w Morzysławiu i Pątnowie, do Ośrodka „Przystań” w Koninie-Gosławicach.
 
Opłaty za udział w spływie wynoszą w tym roku odpowiednio 32 zł od osoby w przypadku osób bez własnego sprzętu pływającego, oraz 18 zł dla osób dysponujących własnymi kajakami. Dodatkowo, opłata za udział pobierana od osób wypożyczających kajaki, zostanie powiększona o kaucję zwrotną w wysokości 20 zł od osoby - wszystko po to, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i spokój w czasie spływu. Wiążąca rezerwacja miejsca dokonana jest dopiero w momencie zaksięgowania wpłaty.
 
Tradycyjnie, przewidujemy udział 100 osób (50 kajaków), dla których sprzęt zapewni Organizator, oraz 30 osób z własnymi kajakami.
 
Formularze zgłoszeniowe, regulamin i szczegóły wydarzenia na www.lotmarina.pl
 
Zapraszamy! Liczba miejsc jest ograniczona.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting