Skocz do zawartości

Czerwiec

Aktualności

"Tata sam w domu"

Rodziny z powiatu konińskiego oraz Konina, chcące dzięki dobrej zabawie wzbogacić domowy budżet o 20 tys. zł, zachęcamy do udziału w nowym programie Telewizji Polsat „Tata sam w domu”.
 
Rodziny, chcące zaistnieć na szklanym ekranie muszą zgłosić swój udział do programu rozrywkowego „Tata sam w domu” który jest realizowany na zlecenie Telewizji Polsat.
 
Tata sam w domu – to projekt społeczno-rozrywkowy przeznaczony dla całych rodzin. Każdy odcinek programu prezentuje historię oddzielnej rodziny. W tym programie nie ma aktorów, fikcji i kłamstw. Wszyscy są prawdziwi: bohaterowie, ich uczucia i emocje, a także sytuacje, w jakich się znajdują. Czy mężczyźni dają sobie radę z dziećmi i obowiązkami domowymi?
 
Na czym polega istota programu?
Wykończona kilkuletnim wykonywaniem domowych czynności mama wreszcie jedzie na urlop i robi to, o czym zawsze marzyła, a na co nigdy nie wystarczało jej czasu. Skacze ze spadochronem, nurkuje, śpi przez cały dzień, jednym słowem może robić wszystko na co tylko ma ochotę. Ojciec zostaje w tym czasie w domu z dziećmi, wykonuje wszystkie obowiązki rodzicielskie i domowe, a także zadania, które narzuca program.
 
Czy mężczyźni dają radę?
Dla ojców zanurzenie się w sprawy rodzinne nie jest lekkim zadaniem, ale bardzo ciekawym doświadczeniem. Dzięki temu więcej czasu spędzają z dziećmi, lepiej poznają problemy, z jakimi na co dzień borykają się ich żony. Nie łatwo jest przejść przez taką szkołę, ale prawdziwy mężczyzna z pewnością da sobie radę.
 
Jaka wygrana czeka na rodzinę?
Jeśli tata da sobie radę z harmonogramem żony, wykona wszystkie zadania, nie spali domu i nie zgubi dzieci, wówczas rodzina otrzyma 15 tysięcy zł (+ 5 tysięcy za samo uczestnictwo).
 
Cel projektu
Otwieramy tatom oczy na to, czego wcześniej nie zauważali. Próbujemy uświadomić im cały ciężar obowiązków domowych i próbujemy nauczyć ojców bycia ze swoimi dziećmi. Zależy nam, żeby mężczyźni po programie próbowali ulżyć kobietom w ich pracach, a kobieta z kolei odważyła się więcej czasu poświęcać sobie, aby pozostawać piękną i interesującą dla swojego męża.
 
Szczegółowych informacji udziel Małgorzata M. Rudzińska – email: gosia@tatasamwdomu.pl, tel 730 880 006 (Telewizja Polsat).
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting