Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi

Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, to przedsięwzięcie finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, z którego skorzystać mogą panie w wieku 50-69 lat.

Mieszkanki powiatu konińskiego oraz Konina, pomiędzy 50 a 69 rokiem życia, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały badań mammograficznych, mogą je wykonać bezpłatnie w ramach Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Adresy jednostek wykonujących badania znajdują się na stronie internetowej Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.

Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi – broszura
Ulotka