Skocz do zawartości

Czerwiec

Aktualności

Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego

Starosta Koniński Małgorzata Waszak zaprasza samorządy, instytucje i organizacje do składania wniosków o nagrodę „Za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego”. Nagroda jest przyznawana w pięciu dziedzinach: „Gospodarka”, „Kultura”, „Sport”, „Turystyka” oraz „Działalność społeczna” i ma na celu uhonorowanie dorobku najlepszych – najefektywniejszych firm prowadzących swoją działalność w Powiecie Konińskiem oraz wyróżnienie osób i instytucji społecznych, które wykazują się szczególnym zaangażowaniem w realizację postawionych przed sobą celów.
 
Zgłoszenia do nagrody należy składać w terminie do 30 września 2014 r. w siedzibie konińskiego Starostwa. Wniosek dostępny jest na stronie internetowej powiatu.
 
Zarząd Powiatu Konińskiego po raz trzeci przyzna „Nagrody za działania na rzecz rozwoju i promocji powiatu konińskiego”. Wyróżnienia i statuetki do laureatów trafią podczas kolejnej Gali Powiatu Konińskiego.
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting