Konkurs Fotograficzny o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Lubisz podróżować? Pasjonuje Cię fotografia? Posiadasz ciekawe zbiory zdjęć z Wielkopolski? Zgłoś się i wygraj atrakcyjne nagrody. Właśnie ruszyła 2. edycja Konkursu Fotograficznego o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego, której organizatorem jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do wszystkich miłośników fotografii i aktywnego wypoczynku. Aby wziąć w nim udział wystarczy zgłosić swoją pracę konkursową, do jednej z trzech kategorii: Zabytkowe obiekty, Atrakcje przyrodnicze, Turystyka aktywna.

Dla laureatów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe o łącznej wartości 15.000 zł (suma nagród we wszystkich konkursowych kategoriach), a dla autorów prac wyróżnionych – dyplomy.

Prace konkursowe, wraz z formularzem zgłoszeniowym, należy składać do dnia 29 sierpnia 2014 r. (decyduje data wpływu do siedziby Departamentu) osobiście lub drogą pocztową na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Sportu i Turystyki

ul. Piekary 17, 61-823 Poznań
z dopiskiem „Konkurs fotograficzny".