Skocz do zawartości

Sierpień

Aktualności

Zostań EUROLIDEREM

Już po raz piąty Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zachęca do zgłaszania kandydatów do konkursu EUROLIDER. Jego celem jest wyróżnienie osób, które wykorzystując Fundusze Europejskie, prowadzą różnorodne przedsięwzięcia i zmieniają na lepsze otaczającą  rzeczywistość.
 
Kto może zostać EUROLIDEREM?

Do konkursu można zgłaszać osoby, które przyczyniły się do powstania i realizacji projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej, które służą danej społeczności i rozwojowi lokalnemu lub regionalnemu.
 
Jak zgłaszać kandydatów?

Kandydata do konkursu może zgłosić osoba fizyczna, instytucja, organizacja za pośrednictwem swoich przedstawicieli/pracowników, po uzyskaniu pisemnej zgody kandydata.
Aby zgłosić daną osobę do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dołączyć zjecie kandydata oraz prezentację multimedialną i przesłać na adres:
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
Departament Informacji, Promocji i Szkoleń
ul. Wspólna 2/4
00-926 Warszawa
z  dopiskiem „Konkurs EUROLIDER 2013”
 
Formularz zgłoszeniowy należy wysłać w terminie do 30 września 2013 r. (decyduje data wpływu do kancelarii Ministerstwa Rozwoju Regionalnego).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Portalu Funduszy Europejskich.
 
Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów!!!
 
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting