Zaprezentuj swój ogród

Miłośników ogrodnictwa z Powiatu Konińskiego oraz Miasta Konina, Centrum Ogrodnicze Magnolia w Koninie, zaprasza do udziału w III edycji konkursu „Mój Najpiękniejszy Ogród”.

Już po raz trzeci Centrum Ogrodnicze Magnolia w Koninie zaprasza wszystkich miłośników ogrodnictwa by zgłaszali swe przydomowe oraz działkowe ogrody do konkursu „Mój Najpiękniejszy Ogród”.
Zainteresowani do 22 września 2013 na adres: transgajpw@interia.pl muszą przesłać pięć zdjęć swojej rodziny na tle ogrodu (w temacie wpisując „Mój Piękny Ogród”) lub pocztą PRADO Pracownia Sztuki Ogrodowej ul. Zagórowska 16 62-500 Konin z dopiskiem „Mój Piękny Ogród”.

Na zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegół na stronie organizatora.