Specjalista ds. Ekonomii Społecznej zaprasza do Skulska

Do udziału w otwartym spotkaniu promocyjnym z Jarosławem Wypyszyńskim – Specjalistą ds. Ekonomii Społecznej, zaprasza Koniński Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej w Koninie.

Celem jutrzejszego spotkania jest prezentacja oferty projektu Koniński Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej (KOWES) dla osób fizycznych jak i Podmiotów Ekonomii Społecznej. Ponadto poruszona zostanie tematyka dot. możliwości uzyskania dofinansowania na działalność gospodarczą w formule spółdzielczości socjalnej.

Spotkanie odbędzie się 7 sierpnia o godz. 16.00 w siedzibie Klubu Seniora w Skulsku (budynek Urzędu Gminy).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny – 63 245 58 29 lub kowes@spoldzielnia.org.