Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2013/2014

Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2013/2014 odbędzie się 2 września 2013 roku o godz. 11.00, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie.

Wkrótce zabrzmią pierwsze dzwonki we wszystkich szkołach powiatu konińskiego. Uczniowie rozpoczną naukę w czterech szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat.

Zgromadzeni w sali sportowej uczniowie, rodzice, nauczyciele i przedstawiciele władz obejrzą specjalnie przygotowany program artystyczny.

Na uroczystość do ZSP w Sompolnie, zapraszają Starosta Koniński – Małgorzata Waszak oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie – Jacek Żerkowski.