Skocz do zawartości

Życzenia dla nauczycieli

14 października obchodzony jest polskie święto oświaty i szkolnictwa – Dzień Edukacji Narodowej.

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom i pracownikom oświaty w powiecie konińskim serdeczne dziękujemy za trud oraz zaangażowanie w wykonywanie trudnego i bardzo wymagającego zawodu.

Życzymy, aby nie zabrakło Państwu wytrwałości w realizacji wyzwań dydaktycznych, wychowawczych i organizacyjnych, jakie przed Państwem staną. Niech wpływ na kształtowanie postawy kolejnych pokoleń młodych ludzi przynosi Państwu satysfakcję. Proszę przyjąć również życzenia wielu codziennych radości, dużo zdrowia i zadowolenia z pracy zawodowej oraz  z osiągnięć Państwa uczniów.