Żeglarze kończą sezon

Żeglarze z regionu konińskiego zakończą „Sezon żeglarski 2013” 12 października na Jeziorze Pątnowskim. Do udziału w wodnej rywalizacji zapraszają Klub Żeglarski KWB „KONIN” oraz Koniński Okręgowy Związek Żeglarski. Drużyny współzawodniczyć będą w klasach: 420, omega sport, omega standard, T1, T2, T3, Open, Optymist. Rozpoczęcie imprezy o godz.10.00 na przystani KŻ Kopalni „KONIN”.

W najbliższą sobotę na Jeziorze Pątnowskim o miano najlepszego, żeglarze rywalizować będą w klasach: 420, omega sport, omega standard, T1, T2, T3, Open oraz Optymist. Regaty zostaną rozegrane zgodnie z Przepisami Regatowymi ISAF, PZŻ, instrukcją żeglugi, oraz komunikatami Komisji Sędziowskiej. Warunkiem udziału w zawodach jest posiadanie przez uczestników odpowiednich uprawnień.

Zgłoszenia udziału przyjmowane będą przed rozpoczęciem imprezy (12 października) w godz. 9.00 – 9.45. Otwarcie regat o godz.10.00, odprawa sterników o 10.15, natomiast start pierwszego wyścigu zaplanowano na 11.00.

Zakończenie zawodów oraz wręczenie nagród zwycięskim załogom organizatorzy zaplanowali na godz. 17.30.

Więcej informacji na stronie organizatora – Klubu Żeglarskiego przy KWB „KONIN”.

Zapraszamy z żeglarskim pozdrowieniem!