Spacerkiem po zdrowie

Piechurzy z regionu konińskiego, już po raz piętnasty przemierzać będą urokliwe miejsca powiatu. Do udziału w cyklicznej imprezie Spacerkiem po zdrowie na tropach dziedzictwa narodowego, zaprasza koniński oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego 13 października 2013 r.

Już w najbliższą niedzielę uczestnicy rajdu odwiedzają miejsca pamięci związane z powstaniem styczniowym. Tegoroczna, czterokilometrowa trasa wieść będzie przez dukty i ścieżki lasów ślesińskich.

Uczestników rajdu do Ślesina zawiezie autokar Miejskiego Zakładu Komunikacji Miejskiej w Koninie – linia specjalna SPACER – który z zajezdni MZK (przy ul. Dąbrowskiej) wyruszy o godz. 9.40. Przejazd odbywa się na podstawie ważnego biletu. Powrót organizatorzy przewidzieli o godz. 14.45.