Powiat na Targach Turystycznych w Poznaniu

Dziś 17 października rozpoczynają się Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu. Jak zawsze nie zabraknie na nich promocji turystycznej Ziemi Konińskiej.

Poznańskie Targi co roku gromadzą wystawców z kilkudziesięciu krajów oraz wielotysięczną publiczność – zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych, szukających pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu.

Tradycyjnie już, Powiat Koniński prezentować się będzie wspólnie z Miastem Konin na stoisku Wielkopolski. Goście targów będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą wydawniczą przygotowaną przez samorządy, stowarzyszenia oraz branżę turystyczną z regionu konińskiego.

Transmisję z uroczystego otwarcia targów Tour Salon można obejrzeć na stronie www.ttg.tv lub www.ttg.com.pl, od godz. 11.00.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wielkopolski w dniach 17-19 października.