Międzynarodowe rozgrywki w piłce siatkowej dla młodzieży i osób dorosłych

Pierwsze Międzynarodowe rozgrywki w piłce siatkowej dla młodzieży i osób dorosłych rozegrane zostaną w dniach 9-11 listopada 2013 roku w Sali Środowiskowo – Gimnastycznej przy Gimnazjum w Starym Mieście (ul. Kasztanowa 1).

Zwolenników siatkówki zapraszamy do kibicowania i dopingowania swoim drużynom w pierwszych Międzynarodowych rozgrywkach w piłce siatkowej dla młodzieży i osób dorosłych. Zawody rozegrane zostaną w Sali Środowiskowo – Gimnastycznej przy Gimnazjum w Starym Mieście w dniach 9-11 listopada 2013. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi ostatniego dnia zmagań sportowych.

Program:
  • Rozgrywki w grupie A – KS TEAM Stare Miasto, Godów, Europejski Klub Stanisławowa (Ukraina) – 09.11.2013 r., start godz. 9.00,
  • Rozgrywki w grupie B – Radio Zet Gold, GTS Mąkolno, Koło – 10.11.2013 r., start godz. 9.00,
  • Wielki Finał – mMecze półfinałowe, mecz finałowy, mecz o III miejsce, pokazy szermiercze, uroczyste wręczenie nagród 11.11.2013 r., start godz. 9.00.

Międzynarodowe Rozgrywki w Piłce Siatkowej dla Młodzieży i Osób Dorosłych są częścią obchodów Dnia Niepodległości w Gminie Stare Miasto

Organizatorzy rozgrywek – Klub Sportowy TEAM Stare Miasto, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Powiat Koniński oraz Gmina Stare Miasto.