Krok po kroku do sukcesu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej  oraz przedsiębiorców chcących się rozwijać do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Krok po kroku do sukcesu”

Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości pozyskania środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Omówione zostaną także zasady przyznawania wsparcia dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoją firmę.

Szkolenie odbędzie się 6 listopada br. (środa) w godzinach 10:00-14:15 w Starostwie Powiatowym w Koninie, Aleje 1 Maja 9, sala 252 (I piętro)

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są mailowo na adres: konin.wrpo@wielkopolskie.pl, telefonicznie  pod numerem  63 240 32 76 lub osobiście w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie w godzinach 8:00-15:30.

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacji w sprawie szkolenia udzielają pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie.
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Starostwo Powiatowe w Koninie
Al. 1-go Maja 9
62-510 Konin
Tel.(63) 240 32 76