DPS w Ślesinie najlepszy w grupie "B"

Reprezentacja Domu Pomocy Społecznej w Ślesinie zwycięzcą w grupie „B” VI Turnieju Halowej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Strzałkowo 2013. Zawody odbyły się 18 października w Strzałkowie.

Mieszkańcy DPS w Ślesinie w piątek (18 października), rozegrali trzy mecze w swojej grupie sprawnościowej. Godnymi przeciwnikami mieszkańców ślesińskiego DPS były drużyny z Warsztatów Terapii Zajęciowych Michalików, Domu Pomocy Społecznej Legnickie Pole oraz Domu Pomocy Społecznej Skubarczewo.
Reprezentacja DPS Ślesin zremisowała z zespołem ze Skubarczewa 1:1, natomiast pokonała DPS Legnickie Pola (1:0) oraz WTZ Michalików (2:0).
Ślesińską drużynę tworzyli:
1. Paweł Seher – kapitan, atak,
2. Piotr Kowalczyk – rezerwowy; obrona,
3. Przemysław Mastalarczyk – obrona,
4. Adrian Wacławik – bramkarz,
5. Jerzy Kaczkowski – obrona,
6. Jastrzębski Dawid – atak.

Do zawodów ślesińską drużynę przygotowywał Bartłomieja Kozaczewski – instruktor terapii zajęciowej.

Zawody rozegrano w dwóch grupach sprawnościowych „A” i „B”.
Drużyna WTZ Ślesin
Wręczenie nagród
DPS w Ślesinie najlepszy w grupie