Wielkopolskie Forum Samorządowe

Wielkopolskie Forum Samorządowe odbyło się w piątek 8 lutego 2013 r. w Tłokini Kościelnej, gmina Opatówek. Gościem specjalnym forum był Bronisław Komorowski – Prezydent RP.

Podczas spotkania Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak zaprezentował Strategię Rozwoju Województwa Wielkopolskiego do 2020 r., zwracając uwagę na to, że Wielkopolska w najbliższych latach będzie innowacyjnym oraz spójnie rozwijającym się regionem.

W spotkaniu samorządowców południowej wielkopolski powiat koniński reprezentowała Małgorzata Waszak – Starosta Koniński.