Rozlicz nieodpłatnie "PIT"

Nieodpłatną pomoc w wypełnieniu rocznego zeznania podatkowego PIT za 2012 świadczy Biuro Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej w Koninie.

Biuro Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej w Koninie mieszczące się przy ul. Południowej 2A (os. Glinka) zaprasza osoby zainteresowane w każdy piątek od marca do kwietnia 2013 r. W siedzibie organizatora Akcji Tematycznej „PIT-y”, dyżur będzie pełnił specjalista ds. rozliczeń PIT.

Skorzystanie z usług specjalisty będzie możliwe po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie – tel.+48 (63) 220 24 20.