PWP Pomoc do samopomocy dla kobiet w wieku 45+

Do udziału w bezpłatnych szkoleniach dot. Opiekunki osób starszych i dzieci z elementami animacji artystyczno-kulturalnej, w ramach Projektu Wspierania Przedsiębiorczości „PWP Pomoc do samopomocy dla kobiet w wieku 45+” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza Fundacja Familijny Poznań.

Z dokształcania mogą skorzystać, mieszkanki Konina oraz powiatu konińskiego w wieku 45-64 lat, pozostające bez zatrudnienia, oraz zarejestrowane i niezarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy, a także panie niepodlegające Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Zajęcia organizowane w ramach programu odbywać się będą w Koninie. Spotkania informacyjne odbędą się 21, 27 lutego, 6, 13 lub 18 marca 2013 o godz. 13:00 (budynek Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie, ul. Zagórowska 3a, II piętro).

Organizatorzy oferują:
  • bezpłatny udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • doradztwo z zakresu autoprezentacji - 24 h,
  • zarówno grupowe jak i indywidualne doradztwo zawodowe - 48 h,
  • warsztaty motywacyjne - 50 h,
  • warsztaty technik pamięciowych – 12 h,
  • materiały szkoleniowe,
  • certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności zawodowe,
  • wyżywienie i zwrot kosztów dojazdu,
  • staże zawodowe.

Szczegółowych informacji udziela: Zofia Machowiak – Asystent Koordynatora Projektu, tel. 533 335 790, e-mail: z.machowiak@familijny.pl.