Powiat Koniński z kolejnym HIT-em

Powiat Koniński po raz kolejny nagrodzony został Gospodarczo-Samorządowym HIT-em Regionu 2012. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 3 lutego 2013 r. w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Za skuteczną promocję regionu i firm z powiatu konińskiego statuetkę Hit Promocji Regionu odebrała Małgorzata Waszak – Starosta Koniński.
Spośród konińskich samorządów oprócz Powiatu Konińskiego Rubinowy Hit 2012 otrzymała Gmina Kleczew, która została wyróżniona za budowę parku rekreacyjno-wypoczynkowego na zrekultywowanych terenach pokopalnianych oraz spółka Nuvarro za wdrażanie nowoczesnych technologii energooszczędnych. Za rozwój w branży tworzyw sztucznych Rubinowy Hit 2012 z dwiema gwiazdami otrzymała Grupa Kon-Plast Sp. z o.o.

W konkursie HIT, który odbył się już po raz 19. nagradzane są ponadprzeciętne dokonania samorządów, prywatnych firm oraz stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło kilkadziesiąt podmiotów z rejonu wschodniej wielkopolski, wśród nich także z powiatu konińskiego.
Powiat Koniński z kolejnym HIT-em