Skocz do zawartości

X Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów w siłowaniu na rękę

X Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów w siłowaniu na rękę odbędą się 17 listopada w Centrum Handlowym FERIO w Starym Mieście.

Sympatyków sportów siłowych zapraszamy do kibicowania swoim reprezentantom podczas zmagań o tytuł mistrza X Otwartych Mistrzostw Polski Amatorów w siłowaniu na rękę. Finałowe zmagania będzie można zobaczyć w Centrum Handlowym FERIO w Starym Mieście 17 listopada, o godz. 18.00, natomiast eliminacje rozpoczną się o godz. 9 w Sali gimnastycznej Gimnazjum w Starym Mieście.

Organizatorzy OSP BOLO Stare Miasto oraz Federacja Armwrestling Polska zapraszają do udziału w wydarzeniu.