Rusza kolejna edycja projektu "PWP Aktywna na rynku pracy"

Fundacja Familijny Poznań zaprasza na spotkania informacyjne poświęcone kolejnej edycji projektu „PWP Aktywna na rynku pracy”, który rusza już w styczniu przyszłego roku.

Projekt skierowany jest do niepracujących kobiet w wieku 50+, zamieszkałych na terenie Konina bądź powiatu konińskiego.

W ramach Programu Aktywizacji Zawodowej, Fundacja proponuje udział w bezpłatnych szkoleniach, w skład których wchodzą warsztaty motywacyjne, doradztwo zawodowe grupowe, jobcoaching oraz kursy zawodowe.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie będą miały do wyboru jeden z profili: pracownik biurowy, specjalistka ds. kadr i płac oraz opiekunka dzieci i osób starszych. Fundacja zaapewnia materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, wyżywienie, certyfikat oraz możliwość odbycia stażu zawodowego po zakończeniu kursu.

Zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się:
27 listopada, o godz. 13:00
4 grudnia, o godz. 13:00
11 grudnia, o godz. 13:00
18 grudnia, o godz. 13:00
w budynku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Koninie, przy ul. Zofii Urbanowskiej 9.