Skocz do zawartości

Listopad

Aktualności

Krok po kroku do sukcesu

„Krok po kroku do sukcesu” to tytuł szkolenia, które odbyło się w środę (6 listopada) w Starostwie Powiatowym w Koninie.
 
Spotkanie skierowane do osób planujących rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności gospodarczej zorganizował Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie działający w konińskim Starostwie Powiatowym. Tematyka szkolenia spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Konina. Trzydzieści osób wysłuchało prelekcji dotyczących możliwości i zasad zdobycia środków unijnych na własny biznes.

W pierwszej części spotkania Dorota Szkudlarek z konińskiego PIFE przedstawiła działalność Punktu Informacyjnego w Koninie oraz bieżące informacje dotyczące WRPO 2007-2013 i nowej perspektywy finansowej 2014-2020. W dalszej części Magdalena Nowak ze Stowarzyszenia Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości dot. mikropożyczek – projekt „Moja firma z pożyczką”. Zebrani wysłuchali również pani Agnieszki Fusińskiej, która mówiła o dokumentacji i zasadach wsparcia zwrotnego oferowanego przez Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w ramach Inicjatywy JEREMIE.
W końcowej części szkolenia jego uczestnicy zapoznali się z zasadami przyznawania dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, przez Firmy DTI Polska i Skills Academy Sp. z o .o. w ramach działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
 
Spotkanie zakończyła dyskusja, a każdy z uczestników otrzymał materiały informacyjne poświęcone funduszom europejskim.

Prezentacja JEREMI (oferta na dzień 6 listopada 2013)
Prezentacja - Mikropożyczki (oferta na dzień 6 listopada 2013)
Prezentacja Mam biznes (oferta na dzień 6 listopada 2013)
Powitanie uczestników spotkania przez Witolda Nowaka - Naczelnika Wydziału Promocji i Rozwoju
Magdalena Nowak ze Stowarzyszenia Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości omówiła zasady mi
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting