Debaty o bezpieczeństwie w gminach powiatu konińskiego

Komenda Miejska Policji w Koninie rozpoczyna cykl debat społecznych poświęconych bezpieczeństwu w gminach powiatu konińskiego. Ich celem jest redukcja skali zjawisk, które budzą sprzeciw i poczucie zagrożenia lokalnych społeczności.

Spotkania odbywać się będą w listopadzie i grudniu tego roku w ośmiu gminach powiatu. Z mieszkańcami spotkają się przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Koninie oraz samorządowcy. Debaty mają pomóc w zdiagnozowaniu problemów uciążliwych dla lokalnych społeczności oraz ustaleniu ich realnych oczekiwań wobec instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa. Ich organizatorzy liczą, że zgłoszone przez mieszkańców problemy, prośby i postulaty, a także opinie dotyczące pracy służb w gminach posłużą wypracowaniu modelu współpracy Policji i samorządów na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie konińskim.

DEBATY PRZEBIEGAĆ BĘDĄ WG NASTĘPUJĄCEGO PLANU :
12 listopada Dom Kultury przy ul. 600 - lecia w Kleczewie, godz. 13.00
13 listopada Świetlica Wiejska przy ul. Kasztanowej 1 w Starym Mieście, godz. 16.00
18 listopada Gimnazjum Publiczne w Kramsku przy ul. Konińskiej, godz. 16.30
19 listopada Gminny Ośrodek Kultury na Placu Wolności 2 w Kazimierzu Biskupim, godz. 13.00
21 listopada Gimnazjum w Golinie, przy ul. Kopernika 12, godz. 16.00
29 listopada Urząd Gminy w Wierzbniku przy Placu Powstańców Styczniowych 110, godz. 13.00
4 grudnia Dom Kultury przy ul. Gimnazjalnej w Ślesinie, godz. 13.30
19 grudnia Remiza OSP przy ul. Tuliszkowem w Rychwale, godz. 10.00