XV Dni Ślesina "Styklowa nad Dylą"

XV Dni Ślesina z udziałem znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej – Kombi i Julia, odbędą się 6-7 lipca w Ślesinie. Jubileuszową imprezę poprowadzą Zygmunt Chajzer, Jarek Budnik i Piotr Jaworski, a smakowite kąski serwować będzie Robert Sowa.

Na tegorocznej „Styklawie nad Dylą” zagoszczą gospodarze Radia złote przeboje: Zygmunt Chajzer, Jarek Budnik i Piotr Jaworsk. Towarzyszyć im będzie Robert Sowa, który wykorzystując lokalne przepisy przygotuje dla mieszkańców powiatu pyszne potrawy.

Organizatorzy imprezy zapraszają w najbliższy weekend do Term Ślesińskich, gdzie na uczestników czeka wiele atrakcji dla całych rodzin. Dwudniową zabawę zapewnią występy gwiazd – Kombi i Julia, zespołów ludowych, Mistrzostwa Świata w Klipę, koncert Mateusza Mijala, parada DJ-ów oraz liczne konkursy dla dzieci i młodzieży. Na zakończenie pokaz sztucznych ogni.