III Skulskie Targi Organizacji Pozarządowych

III Skulskie Targi Organizacji Pozarządowych pod hasłem „Moja recepta na zdrowie” odbędą się (w sobotę) 27 lipca 2013 r. od godz. 13.00 – plac przed Szkołą Podstawową.

W programie przewidziana jest prezentacja organizacji pozarządowych, degustacje wyrobów Kół Gospodyń Wiejskich oraz badania profilaktyczne – poziomu cukru oraz badania skóry pod kątem czerniaka. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych m.in. konkursowych przejazdów przez miasteczko ruchu drogowego. Ponadto organizatorzy zapraszają do udziału w trzech seminariach z zakresu zdrowia i promocji organizacji pozarządowych.

Po raz pierwszy do Skulska zawita Krwiobus, który przeprowadzi wśród uczestników oraz mieszkańców akcję poboru krwi. Gwiazdą będzie „The King Elvis – Show”.

Stowarzyszenia, które chcą się zaprezentować proszone są o pisemne przysłanie zgłoszenia na adres: andzelika.karczewska@powiat.konin.pl do dnia 22 lipca 2013 r. Namioty zapewniają organizatorzy: Stowarzyszenie „Skulsk – Nasze Wspólne Dobro”, Stowarzyszenie Instytut Zachodni oraz Starostwo Powiatowe w Koninie we współpracy z Wójtem Gminy Skulsk i Gminnym Ośrodkiem Kultury.
Plakat – III Skulskie Targi Organizacji Pozarządowych
Ulotka – III Skulskie Targi Organizacji Pozarządowych