Skocz do zawartości

Lipiec

Aktualności

III Skulskie Targi Organizacji Pozarządowych

III Skulskie Targi Organizacji Pozarządowych pod hasłem „Moja recepta na zdrowie” odbędą się (w sobotę) 27 lipca 2013 r. od godz. 13.00 – plac przed Szkołą Podstawową.
 
W programie przewidziana jest prezentacja organizacji pozarządowych, degustacje wyrobów Kół Gospodyń Wiejskich oraz badania profilaktyczne – poziomu cukru oraz badania skóry pod kątem czerniaka. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych m.in. konkursowych przejazdów przez miasteczko ruchu drogowego. Ponadto organizatorzy zapraszają do udziału w trzech seminariach z zakresu zdrowia i promocji organizacji pozarządowych.
 
Po raz pierwszy do Skulska zawita Krwiobus, który przeprowadzi wśród uczestników oraz mieszkańców akcję poboru krwi. Gwiazdą będzie „The King Elvis – Show”.
 
Stowarzyszenia, które chcą się zaprezentować proszone są o pisemne przysłanie zgłoszenia na adres: andzelika.karczewska@powiat.konin.pl do dnia 22 lipca 2013 r. Namioty zapewniają organizatorzy: Stowarzyszenie „Skulsk – Nasze Wspólne Dobro”, Stowarzyszenie Instytut Zachodni oraz Starostwo Powiatowe w Koninie we współpracy z Wójtem Gminy Skulsk i Gminnym Ośrodkiem Kultury.
Plakat – III Skulskie Targi Organizacji Pozarządowych
Ulotka – III Skulskie Targi Organizacji Pozarządowych
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting
Błąd krytyczny- futureCMS
Błąd:Wystąpił błąd krytyczny.
Info:System automatycznie poinformował twórcę strony o wystąpieniu błędu.