Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności

"Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych"

Robert Łechtański został laureatem konkursu fotograficznego „Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych”. Zwycięzcę wyłoniono w 19 kwietnia 2013 r. w siedzibie Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.
 
Cieszący się coraz większym zainteresowaniem konkurs zorganizowany został już po raz czwarty przez Lokalną Organizację Turystyczną „Marina” oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 50 osób, a komisja konkursowa w składzie: Jerzy Sznajder, Mirosław Jurgielewicz i Ewa Cieplarska ocenić musiała blisko 250 zdjęć.
 
I miejsce w tegorocznym konkursie jury przyznało fotografii Roberta Łechtańskiego przedstawiającej klasztor w Lądzie z oddali w porannej, opadającej mgle.
 
Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Starosty Konińskiego Małgorzaty Waszak oraz Prezydenta Miasta Konina Józefa Nowickiego.
"W promieniach poranka" - praca laureata konkursu Roberta Łechtańskiego
Wystawa prac konkursowych w PWSZ w Koninie
Od lewej: laureat konkursu - Robert Łechtański oraz sponsor  nagrody głównej - Dariusz Szatan - Prez
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting