Podsumowanie Roku Sportowego 2012 w Powiecie Konińskim

Powiat koniński podsumuje wyniki sportowe minionego roku.  Uroczystość z udziałem samorządowców oraz osób najbardziej zasłużonych dla powiatowego sportu odbędzie się 22 kwietnia o godz. 13.00 w sali balowej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie.

Spotkanie podsumowujące ubiegłoroczne sportowe osiągnięcia powiatu stanie się okazją do wręczenia odznaczeń i nagród dla wyróżniających się zawodników, działaczy sportowych, trenerów i nauczycieli.

Planowany przebieg uroczystości:
1. Powitanie gości i wystąpienie Małgorzaty Waszak starosty konińskiego
2. Podsumowanie roku sportowego 2012 w Powiecie Konińskim - Andrzej Nowak wicestarosta koniński
3. Wykład Inauguracyjny nt. „Aktywność fizyczna w wodzie w minimalizacji niekorzystnych zjawisk cywilizacyjnych” - Robert Szymański.
4. Nadanie tytułu honorowego „Zasłużony dla powiatu konińskiego” osobom działającym na rzecz sportu.
5. Wręczenie nagród finansowych dla najlepszych zawodników i trenerów za szczególne osiągnięcia sportowe w 2012 roku.
6. Wręczenie statuetek i dyplomów dla zawodników i trenerów.
7. Wręczenie podziękowań dla klubów sportowych, szkół i gmin reprezentujących Powiat Koniński we Współzawodnictwie Sportowo - Turystycznym Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego w roku 2012 oraz we współzawodnictwie sportowym odbywającym się w ramach SZS Wielkopolska.
8. Wręczenie podziękowań dla koordynatorów sportu w Powiecie Konińskim.
9. Wręczenie odznaczeń LZS.