Konkurs na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce

Do udziału w VII edycji Konkursu na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce zaprasza Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Celem konkursu jest promocja wielkopolskiej wsi jako miejsca wypoczynku, a także motywacja jednostek turystycznych i agroturystycznych, zwłaszcza tych małych, do podnoszenia standardu usług i wzbogacenia oferty.

Konkurs rozstrzygany będzie w trzech kategoriach:
  1. Gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym.
  2. Obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim.
  3. Obiekt na terenach wiejskich o charakterze np. terapeutycznym, edukacyjnym, rekreacyjnym, itp. Wykorzystujące tradycje i walory wsi.

Arkusze zgłoszeniowe wraz z niezbędną dokumentacją należy składać do 15 maja 2013 r.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.