Mecz o mistrzostwo!

Wielkie emocje czekają miłośników męskiej siatkówki w Wilczynie. W najbliższą sobotę 7 grudnia w hali sportowej w Wilczynie rozegrany zostanie mecz o mistrzostwo II Ligi Piłki Siatkowej.
Drużyna Luks Wilki Wilczyn w ramach rozgrywek zmierzy się z KS Orzeł Międzyrzecz. Początek spotkania o godzinie 18:00.
Rywale Wilków aktualnie zajmują szóstą pozycję w klasyfikacji ogólnej. Do tej pory wygrali tylko z LO SMS Świnoujście 3:0  oraz z Orionem Sulechów 3:2.
Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki i w sobotnie popołudnie oczekiwać dobrych wieści z Wilczyna.
Do boju Wilki!