Skocz do zawartości

Czerwiec

Aktualności

Kleczewianie najlepsi

Michał Muszyński i Damian Nowak uczniowie ZSP w Kleczewie zajęli I miejsce w finale rejonowym w plażowej piłce siatkowej chłopców LICEALIADA 2013.

Reprezentanci Powiatu Konińskiego na zawodach finałowych rejonu konińskiego pokonali 10 najlepszych par chłopców, awansując tym samym do finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie 14 czerwca 2013 roku w Zbąszyniu.

Kleczewska drużyna, prowadzona przez Tomasza Drzewieckiego, pokonała w turnieju ZSP ZAGÓRÓW (2:0) i ZSGE KONIN (2:0) awansując tym samym do półfinałów zawodów. W półfinale ponownie spotkała się z bardzo dobrą parą z ZSP ZAGÓRÓW wygrywając 2:0.

W meczu finałowym ZSP KLECZEW pokonał z faworyta turnieju zespół LO TUREK – 2:0 w setach do 9 i do 15.