"Rządowy Program na Rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2012 – 2013"

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe na temat „Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2012 – 2013” oraz wniosków i rekomendacji dla Organizacji Pożytku Publicznego wynikające z analizy sprawozdań złożonych do MPiPS za 2011 rok, odbędzie się 17 września 2012 r. w konińskim Starostwie Powiatowym.

Organizatorzy – starosta koniński Małgorzata Waszak oraz poseł na Sejm RP Tadeusz Tomaszewski zapraszają na godz. 10:00 do sali konferencyjnej konińskiego starostwa (nr 252, I piętro). Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności na spotkaniu do dnia 13 września 2012 r. Zgłoszenia przyjmuje p. Andżelika Karczewska – Wydział Edukacji i Spraw Społecznych, tel. (063) 240 32 27, adres e-mail: spoleczny@powiat.konin.pl.

W spotkaniu uczestniczyć będzie dr Krzysztof Więckiewicz – Dyrektor Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.