Skocz do zawartości

Wrzesień

Aktualności

Nowa nagroda, nowa statuetka

Zarząd Powiatu Konińskiego przyjął nowy regulamin przyznawania „Nagrody za działania na rzecz rozwoju i promocji powiatu konińskiego”. Pierwsze takie wyróżnienia trafią do laureatów: instytucji, organizacji i osób fizycznych podczas grudniowej Gali Powiatu Konińskiego.
 
Celem przyjęcia nowych zasad jest uhonorowanie dorobku najlepszych i najefektywniejszych firm prowadzących swoją działalność w Powiecie Konińskiem oraz wyróżnienie osób i instytucji społecznych, które wykazują się szczególnym zaangażowaniem w realizację postawionych przed sobą celów.
 
W sierpniu tego roku Zarząd Powiatu Konińskiego Uchwałą z dnia 22 sierpnia 2012 r. w sprawie Nagrody za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego przyjął regulamin, zgodnie z którym nagroda jest przyznawana w pięciu dziedzinach: „Gospodarka”, „Kultura”, „Sport”, „Turystyka” oraz „Działalność społeczna”.
 
Władze Powiatu Konińskiego zachęcają do składania wniosków o uhonorowanie najlepszych firm, instytucji, organizacji społecznych oraz osób fizycznych nagrodą, która od 2012 roku będzie kluczową formą podziękowania władz powiatu za ich dotychczasowy dorobek.
 
Zgłoszenia do nagrody należy składać w terminie do 30 września 2012 r. w siedzibie konińskiego Starostwa. Wniosek dostępny jest na stronie internetowej powiatu www.powiat.konin.pl, w zakładce „Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego”.
 
Przyznanie pierwszych nagród zgodnie z nowym regulaminem odbędzie się w grudniu podczas dorocznej Gali Powiatu Konińskiego.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting