Nasza MAŁA OJCZYZNA w obrazkach

"Nasza MAŁA OJCZYZNA w obrazkach”, wystawę wieńczącą miesięczne warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez Stowarzyszenie Promocji Lichenia można było zobaczyć 26 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Licheniu.

Ideą stowarzyszenia było zorganizowanie warsztatów fotograficznych dla dwadzieściorga uczniów ze Szkoły Podstawowej z Lichenia Starego oraz gimnazjalistów z Kramska, podczas których uczestnikom przybliżona została wiedza nt. kunsztu fotografowania. Dzięki zaangażowaniu i udziale w zajęciach, młodzież zdobyła praktyczne umiejętności związane z obróbką zdjęć, a także zgłębieni wiedzę nt. lokalnego dziedzictwa kulturowego obecnego w obu gminach, uczestniczących w projekcie.

Organizatorzy poprzez przyrodę, naturę, ciekawe miejsca i zabytkowe budowle uchwycone w kadrze, zwrócili uwagę uczestników warsztatów na otaczające ich piękno oraz ciekawe miejsca, których często nie dostrzegają.
Nasza MAŁA OJCZYZNA w obrazkach