Skocz do zawartości

Październik

Aktualności

Innowacyjna Gospodarka

Program unijny „Innowacyjna Gospodarka”, przyświecał wtorkowemu (23 października 2012 r.) spotkaniu, w którym uczestniczyli przedsiębiorcy z regionu konińskiego. Jego inicjatorem był Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie.
 
Przedstawiciel Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie, przybliżył zainteresowanym zasady wsparcia projektów z zakresu: świadczenia usług drogą elektroniczną, aplikacji elektronicznych ułatwiających współpracę z partnerami w biznesie, udziału w misjach, targach i wystawach.
 
Gościom przybliżona została również działalność Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie, stan wdrażania Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, możliwość wsparcia w ramach Inicjatywy JEREMIE, oraz oferta Punktów Konsultacyjnych Krajowego Systemu Usług.
 
Osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę, mogli skorzystać z wiedzy przedstawiciela Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, który chętnie odpowiadał na pytania, a także z indywidualnych konsultacji prowadzonych przez pracownika PIFE w Koninie i bezpłatnych materiałów informacyjno-promocyjnych.
Innowacyjna Gospodarka
Innowacyjna Gospodarka
Innowacyjna Gospodarka
Innowacyjna Gospodarka
Innowacyjna Gospodarka
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting