Skocz do zawartości

Październik

Aktualności

Dostępny powiat

Urząd Komunikacji Elektronicznej rozpoczął aktualizację ogólnokrajowych map popytu na usługi telefonii stacjonarnej, szerokopasmowy Internet oraz na samorządowe hot-spoty z dostępem do Internetu w miejscach publicznych. Nowe mapy popytu zostaną opracowane np. przeprowadzonego badania ankietowego potencjalnych użytkowników.
 
W związku z powyższym zwracamy się do mieszkańców powiatu - jako osób bezpośrednio odczuwających potrzebę dostępu do tych usług - z prośbą o zgłaszanie informacji na temat zamieszkiwanych przez Państwa obszarów, na których nie jest świadczona usługa telefonii stacjonarnej lub Internetu szerokopasmowego, a także brak jest w miejscach publicznych hot-spotów z dostępem do Internetu.
 
Analiza stanu rynku telekomunikacyjnego zobrazuje zapotrzebowanie mieszkańców na tego typu potrzeby, które dotychczas są dla nich niedostępne. W tym celu prosimy o wypełnienie ankiet dostępnych na stronie UKE.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting