Dofinansowanie projektów "dużych" w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych

Stowarzyszenia, fundacje, związki stowarzyszeń, a także osoby prawne utworzone na podstawie przepisów ustaw, niedziałające w celu osiągnięcia zysku lub przeznaczające zysk na cele statutowe, mogą starać się o dofinansowanie projektów „dużych” w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Wysokość dofinansowania jednego projektu wynosi od 10 tys. do 250 tys. franków szwajcarskich.

Projekty należy złożyć do dnia 28 listopada 2012 r. (do godz. 17.00) w firmie ECORYS Polska Sp. z o.o. ul. Łucka 2/4/6, 00-845 Warszawa.

Szczegółowe informacje związane z procedurą ubiegania się o dofinansowanie dostępne są na oficjalnej stronie internetowej www.swissgrant.pl, a także pod numerem telefonu +48 (22) 339 45 45.