Bezpłatna informacja o Funduszach Europejskich

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego informuje i przypomina, że wszelkie materiały informacyjne, w tym poradniki, informatory, broszury, podręczniki dla beneficjentów, itp. wydawane przez instytucje publiczne odpowiedzialne za wdrażanie Funduszy Europejskich są bezpłatne.

W związku z powtarzającymi się sygnałami o stosowaniu przez niektóre firmy nieuczciwych praktyk, polegających na sprzedaży dostępnych bezpłatnie informacji i publikacji na temat Funduszy Europejskich, informujemy, iż w powyższej sprawie skierowano zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście.

Wszyscy poszkodowani oraz wszystkie osoby, które zetknęły się z ww. procederem mogą zgłosić zaistniałą sytuację w najbliższej komendzie policji lub prokuraturze podając następujące sygnatury prowadzonego dochodzenia: KRP’PG-I-3414/12 oraz 3 Ds.543/12/AH

Osoby poszukujące informacji o Funduszach Europejskich zachęcamy do kontaktu z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich. W Koninie taki punkt mieści się w Starostwie Powiatowym przy Al. 1 Maja 9, pok. 456, III p.