Wystawa "Szlakiem Obywatelek"

W ramach projektu „Szlakiem Obywatelek” organizatorki wyruszają w drogę z wystawą roll-apową. Na ekspozycję składa się 20 wizerunków kobiet i ich organizacji. Każdy z nich przedstawia działalność liderską w różnych obszarach życia i różnych regionach Wielkopolski.

Wystawa odbywać się będzie m.in. w Poznaniu, Gostyniu, Jarocinie, Krotoszynie, Środzie Wielkopolskiej, Grodzisku Wielkopolskim i innych miejscach. Na tej mapie nie mogło zabraknąć Konina, gdzie działa wiele aktywnych kobiet, a wśród nich jest starosta koniński Małgorzata Waszak – samorządowiec, ale również społecznik, która angażuje się w wiele inicjatyw społecznych!

8 marca o godz. 9.30 starosta Małgorzata Waszak, laureatka konkursu, uroczyście otworzy wystawę w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym PWSZ w Koninie.

Wystawa realizowana jest w ramach projektu „Konin Miasto Kobiet”.

Zapraszają:
Fundacja "Obywatelki.pl"