Szkolenie dla beneficjentów działania 1.2 Wsparcie rozwoju MSP

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na szkolenie dla potencjalnych beneficjentówie działania 1.2 WRPO 2007-2013 - Wsparcie rozwoju MSP, które odbędzie się 22 marca w Starostwie Powiatowym w Koninie w sali 252. Początek spotkania godz. 10.00.

Do udziału zapraszamy w szczególności przedstawicieli przedsiębiorstw z sektora MSP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa). Podczas szkolenia omówione zostaną zasady dofinansowania, kwalifikowalność kosztów, kryteria wyboru projektów i wniosek o dofinansowanie.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. 63-240-32-76 do 21 marca 2012r., do godz. 13.00.
Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji na temat spotkania udzielają pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie (tel. 63-240-32-76).

Projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz przez budżet państwa