III spływ kajakowy – "Szlakiem Śluz Wielkiej Pętli Wielkopolski"

Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” zaprasza do udziału w III spływie kajakowym – „Szlakiem Śluz Wielkiej Pętli Wielkopolski”. 23 czerwca 2012 (w sobotę), o godz. 9.00 z Przystani w Gosławicach wypłyną miłośnicy turystyki kajakowej. Tegoroczna trasa spływu wieść będzie dwie śluzy na Kanale Ślesińskim, dalej rzeką Wartą poprzez Bulwary, a zakończy się przy nowo wyremontowanej przystani w Sławsku.

Ideą imprezy jest promocja walorów turystyczno – krajoznawczych Wielkiej Pętli Wielkopolski oraz propagowanie i rozpowszechnianie kajakarstwa turystycznego wśród mieszkańców regionu konińskiego. Inicjatywa stowarzyszenia LOT „Marina” skierowana jest do wszystkich miłośników turystyki wodnej bez względu na wiek, płeć, czy miejsce zamieszkania.

Projekt dofinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Więcej szczegółów w regulaminie na stronie www.lotmarina.pl.

Regulamin spływu kajakowego