Eurolider 2012 rozstrzygnięty

Izabela Joachimczak, urzędnik z Wilczyna, została tegorocznym laureatem Konkursu Eurolider.

IV edycja konkursu organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, którego głównym celem jest promocja osób zaangażowanych w bezpośrednią realizację projektów finansowanych z funduszy Unii Europejskich oraz prezentacja dobrych praktyk w zakresie wykorzystania funduszy unijnych, zakończyła się 23 maja podczas uroczystej Gali w Warszawie.

Izabela Joachimczak jest podinspektorem d.s. zamówień publicznych, promocji i rozwoju gminy w Urzędzie Gminy w Wilczynie. Dzięki swojej pracy Gmina Wilczyn pozyskała środki na realizację dziewięciu projektów. Dwa z nich finansowane były z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, natomiast pozostałe siedem z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wartość wszystkich projektów przekroczyła 5 milionów zł.

Laureatka z Wilczyna to pierwsza osoba z regionu konińskiego, która została wyróżniona tym prestiżowym tytułem.