Wręczono Wielkopolskie HITY

Przedsiębiorcy i gminy z powiatu konińskiego po raz kolejny zostali nagrodzeni w Konkursie Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski. Uroczysta Gala podsumowująca konkurs w Wielkopolsce odbyła się wczoraj w auli uniwersyteckiej w Poznaniu.

Tytuł Gospodarczo-Samorządowy Hit Wielkopolski w kategorii Organizacja i Zarządzanie otrzymała Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie za wspieranie polityki rozwoju regionalnego na obszarze Wielkopolski poprzez działania na rzecz firm, samorządów i instytucji. Kryształowy Hit w kategorii Samorządność otrzymała gmina Rychwał za termomodernizację budynku przedszkola w Rychwale oraz utworzenie punktu przedszkolnego. W kategorii Handel i Usługi nagrodzono firmę MELBUD ze Starego Miasta za wysoką jakość usług w zakresie budowania dróg, systemów wodociągowych, kanalizacyjnych oraz boisk sportowych. W kategorii Ekologia statuetkę Kryształowego Hita otrzymała gmina Kleczew za inwestycje proekologiczne. W poznańskiej Gali wzięła również udział Małgorzata Waszak starosta koniński, która w kategorii produkcja wręczyła statuetkę Rubinowego HIT-a z gwiazdą firmie KON-PLAST Group sp. z o.o.

Starostwo Powiatowe w Koninie za wsparcie organizacji konkursu w naszym regionie oraz udział w pracach kapituły oceniającej zgłoszenia firm i samorządów zostało wyróżnione tytułem HIT Promocji Regionu 2011.

Wielkopolskie HITY