Święto Drzewa

Święto Drzewa to temat przewodni wystawy i debaty studentów, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek (5 marca) o 11.00 w Bibliotece PWSZ przy ul. Wyszyńskiego 3C. Organizatorami spotkania są Klub Gaja, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie i Starostwo Powiatowe w Koninie.

Wystawa składa się z kilkunastu modułów prezentujących działania ekologiczne Klubu Gaja związane przede wszystkim z obchodzonym jesienią każdego roku Świętem Drzewa. Jest to program edukacji ekologicznej Klubu Gaja, którego celem jest edukacja w zakresie zmian klimatycznych i ochrony drzew.

Otwarcie wystawy jest tez okazją do debaty ekologicznej, w której wezmą udział studenci PWSZ w Koninie. Poprowadzą ją członkowie Klubu Gaja.

Serdecznie zapraszamy!