Skocz do zawartości

Luty

Aktualności

Spotkanie grupy wsparcia dla osób doznających przemocy w rodzinie

W najbliższy wtorek (21 lutego) w Kazimierzu Biskupim rozpocznie się spotkanie grupy wsparcia dla osób doznających przemocy w rodzinie. Poprowadzi je Jacek Biskupski – specjalista pracy z rodziną Ośrodka Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie.
 
Osoby, które doznały przemocy w rodzinie będą spotykać się w każdy wtorek przez cztery miesiące.
 
Grupa ma charakter wspierająco-edukacyjny. Celem spotkań jest m.in.: zmiana przekonań i stereotypów dotyczących przemocy w rodzinie, nauka radzenia sobie z sytuacją przemocy, zmniejszenia poczucia osamotnienia i nie rozumienia swojej sytuacji oraz motywacja uczestników do działań obronnych.
 
Wsparciem objęte zostaną osoby doświadczające przemocy w rodzinie. Grupa powstała w ramach współpracy Ośrodka Poradnictwa Rodzinnego w Ślesinie z gminnym zespołem interdyscyplinarnym w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Kazimierzu Biskupim.

Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting